Jūsų iD parodys Jūsų skelbimą • Mūsų teikiama paslauga susieja Jūsų iD kodą su Jūsų interneto puslapiu arba skelbimu, todėl praeiviai arba vairuotojai, skaitytojai, žiūrovai arba klausytojai savo telefone arba kompiuteryje gali greitai ir patogiai pamatyti tai, ką Jūs paskelbėte internete.
• Jūsų iD kodas taip pat sukuria galimybę skambinti į Jūsų telefono numerį.
Interaktyvi OFFLine reklama Interaktyvi OFFLine reklama - dabar tai jau įmanoma - reklamuodami prekę ar paslaugą viešose erdvėse, spaudoje, televizijoje, radijuje ar pan., nukreipkite Jūsų potencialius klientus per Jūsų INFO iD kodą į Jūsų puslapį arba skelbimą internete. Pamatė OFFLine, sužinojo daugiau ONLine Dažnam besidominčiam iš pradžių reikia tiek informacijos, kiek jos yra Jūsų interneto skelbime ar puslapyje. INFOiD.lt - patogus ir greitas būdas praeiviui ar vairuotojui pasiekti Jūsų internete paskelbtą turinį. iD kodas - geriau nei QR kodas iD kodas iš tiesų veikia panašiai kaip QR kodas. Tačiau QR kodas yra pritaikytas telefonui ir jo kamerai, o iD kodas yra pritaikytas žmogaus akims ir žmogaus atminčiai. Įvairios situacijos išryškina QR kodo trūkumus, pvz.: a) klientas nespėjo nuskanuoti QR kodo; b) klientas nenuskanavo QR kodo, nes tądien klientui prekė ar paslauga buvo neaktuali, o sekančią dieną tapo aktuali, bet QR kodo šalia jau nebuvo; c) žmogui neįmanoma įsiminti ir prisiminti QR kodo.
iD kodas greičiau pamatomas ir suvokiamas, įsimenamas ir ilgai prisimenamas. Pabandykite užmiršti pvz. INFO iD Elektrikas. Jeigu negalėsite, tai reiškia, kad daugelis kitų žmonių taip pat negalėtų to užmiršti, taip pat negalėtų užmiršti INFO iD Sportas, SHOP iD Kava, NT iD 111.
INFO iD, SHOP iD. Kokie dar?.. Galimi iD kodai yra šie:
• INFO iD
• SHOP iD
• LINK iD
• WEB iD
• NT iD